Sport

Zyrtare, Tottenham shkarkon Jose Mourinhon

Merr fund në mënyrën më të keqe aventura e Jose Mourinhos në stolin e Tottenham teksa klubi doli me një deklaratë zyrtare ku njoftoi shkarkimin e portugezit dhe stafit të tij. Barazimi i fundit ndaj …..

Bota

Gabon Real Madridi, Getafe i merr barazim

Pa 7 lojtarë të rëndësishëm në skuadër, Real Madrid ndalet nga Getafe në një barazim pa gola që favorizon dukshëm rivalët e Atl. Madrid të cilët fituan sot. “Los Blancos” kishin mungesa të rëndësishme për …..

Bota

De Rossi shtrohet në spital, shkak Covid-19

Gazeta e madhe italiane, ‘Il Tempo’ raporton se anëtari i stafit të Kombëtares së Italisë, Daniele De Rossi ka dalë pozitiv për COVID-19. Ai është dërguar në spital menjëherë pasi ka disa komplikime me shëndetin. …..

1 2