EMISIONE Në RADIO

Politikë

Më 24 korrik Meta i rikthehet LSI

Deklarata e Tedi Blushit  Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta falenderon Kryetaren e LSI, znj.Monika Kryemadhi për reflektimin e saj lidhur me lënien e mandateve dhe bojkotin e zgjedhjeve vendore, që e mbifuqizuan pushtetin e …..

Aktualitet

Horoskopi për ditën e sotme, 28 prill 2021

Dashi Do të jeni plot shpresë dhe aspirata. Ju mund ta çoni biznesin tuaj në lartësi të reja sot. Një ditë e mirë për të komunikuar me njerëz të cilët i takoni rrallë. Nëse përballeni …..

Aktualitet

6 mënyra si të humbim barkun shpejt

Njëra nga pyetjet që më së shpeshti kemi hasur kohëve të fundit është se si te humbim barkun apo si të shkrijmë dhjamin e barkut. Dhjami i barkut në fakt është njëri nga më të …..

Nuk ka reklama

politike

Politikë

Më 24 korrik Meta i rikthehet LSI

Deklarata e Tedi Blushit  Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta falenderon Kryetaren e LSI, znj.Monika Kryemadhi për reflektimin e saj lidhur me lënien e mandateve dhe bojkotin e zgjedhjeve vendore, që e mbifuqizuan pushtetin e …..

Aktualitet

Aktualitet

Horoskopi për ditën e sotme, 28 prill 2021

Dashi Do të jeni plot shpresë dhe aspirata. Ju mund ta çoni biznesin tuaj në lartësi të reja sot. Një ditë e mirë për të komunikuar me njerëz të cilët i takoni rrallë. Nëse përballeni …..

SHIT-BLERJE